Bahtiyar Ölmez ders oldu...

12.11.2017
Bahtiyar Ölmez ders oldu

Yetkin Dikinciler’in birbirine tıpatıp benzer iki karakteri canlandırdığı, dün akşam ilk bölümüyle ekrana gelen yeni atv dizisi "Bahtiyar Ölmez" ders konusu oldu.

bahtiyar ölmez, itü öğrencileri

Yetkin Dikinciler, Hande Subaşı ve Güven Hokna'nın yanısıra deneyimli oyuncu kadrosuyla dikkat çeken 'Bahtiyar Ölmez'in çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Dizinin Reşadiye Köyü'ndeki setini ziyaret eden İstanbul Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Radyo Televizyon Teknolojisi Programı birinci sınıf öğrencileri, oyuncularla bir araya geldi.

bahtiyar ölmez, itü öğrencileri
"Severseniz ve emek verirseniz başarırsınız"
 
Oyuncular Yetkin Dikinciler, Hande Subaşı, Ali Çatalbaş ve Ferdi Kurtuldu ile sohbet eden öğrenciler, çekimler sırasında görüntü aldı. 

bahtiyar ölmez, istanbul Teknik üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Radyo Televizyon Teknolojisi
Oyunculuğun ve televizyonculuğun uzun bir maraton olduğuna dikkat çeken Yetkin Dikinciler, "Televizyon dizisi çekmek zor ama aynı zamanda da keyifli bir iş. Seviyorsanız ve emek verirseniz başarılı olmanız zor değil. Sonunda ağlayacaksanız ve gönül vermeyecekseniz bu işi yapmayın. Ben hala ilk günkü gibi oyunculuğu çok severek ve heyecanla yapıyorum" dedi.


bahtiyar ölmez, itü öğrencileri

Hande Subaşı ise "Oyunculuk çok güzel ama sanıldığı kadar kolay bir iş değil. Ne iş yaparsanız yapın, mesleğinizde bir yere gelmek ve takdir toplamak istiyorsanız çok çaba göstermelisiniz. Ben her gün sette ekipten ve oyuncu arkadaşlarımdan yeni bir şeyler öğreniyorum," diye konuştu.

 Paylaş

Yorum yapın

Bahtiyar Ölmez Haberleri

 

Tüm Bahtiyar Ölmez Bilgileri