Babamın Günahları Haberler

Büyük görüntülemek için buraya tıklayınız. 1 / 1

Mustafa Uğurlu ve Sezin Akbaşoğulları entrikalarıyla Babamın Günahlarına damgasını vuracak09.01.2018

Uzun zamandır heyecanla beklenen ve 10 Ocak Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında seyirci ile buluşacak olan yeni dizi “Babamın Günahları”nda yer alan başarılı oyuncular Mustafa Uğurlu ve Sezin Akbaşoğulları kurdukları entrikalarla heyecanı ve gerilimi tırmandıracak.

Babamın Günahları

 
 
Usta yönetmen ve yapımcı Abdullah Oğuz’un yeniden kamera arkasına geçtiği ‘Babamın Günahları’nda Kadir Doğulu, Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu, İsmail Demirci, Sezin Akbaşoğulları, Müjde Uzman ve Mehrnoush Esmaeilpour gibi gözde isimlerle birlikte çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi’nin rol alıyor.

Dizide yeraltı dünyasının korkulan simalarından Ferruh’a hayat veren Mustafa Uğurlu ve gücün peşinde olan Melike rolünde izleyici karşısına çıkacak Sezin Akbaşoğulları, herkesi içine çektikleri tehlikeli bir oyunla tansiyonu yükseltecek.

Karanlık entrikalarıyla Ozan’la (Kadir Doğulu) karşı karşıya gelecek bu iki isme “Zeynel” karakteriyle Murat Atik ve “Murat” karakteriyle Mustafa Açılan eşlik ederken dizinin aksiyon sahneleri ekran başındaki seyircinin nefeslerini kesecek.
 
Yapımcılığını ANS Prodüksiyon’un üstlendiği, senaryosunu ise Ahmet Saatçioğlu’nun yazdığı ‘Babamın Günahları’, heyecanla beklenen ilk bölümüyle 10 Ocak Çarşamba saat 20:00’da Star TV’de ekranlara gelecek.

Babamın Günahları Kadir Doğulu Melisa Sözen Mustafa UğurluTüm Haberler

 
|< « Önceki 1 2 3 .....4 Sonraki » >|
 
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

2017'nin en iyi dizisi hangisi?

Favorin olan afiş hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ekranda görmeyi en özlediğiniz erkek oyuncu kim?

Ekranda görmeyi en çok özlediğin erkek oyuncu kim?