Bana Sevmeyi Anlat  Bana Sevmeyi Anlat
  Yeni Bölüm Tarihi:   30.01.2017 Pazartesi - FinalYeni Bölüm No:   22             

Kanal: Fox Tv
Tür: Dram, Aşk
Sezon: 1
Yayın Günü:  Pazartesi - Final
Yayın Saati:  20:00

Yeni Bölüm Tarihi:  30.01.2017
Yeni Bölüm No:  22
Bölüm Bilgisi:   FİNAL

Konu:  Çevresindeki kalabalığa rağmen bebeğinden başka kimsesi olmayan Leyla... Dost ve aşık bildiklerinin ihanetine uğrayan Alper... Ve her ikisinin yaşamında bir dönüm noktası olacak Haşmet... Yaşam, Leyla ile Alper’i bir kaçış sahnesinde bir araya getirecek: Bana Sevmeyi Anlat, bebeğiyle Almanya’da zorlu bir mücadele vermekte olan Leyla (Seda Bakan), en yakınlarının ihanetine uğrayan Alper (Kadir Doğulu) ve her ikisinin yaşamında bir dönüm noktası olacak Haşmet’in (Mustafa Üstündağ) sürükleyici hikayesine odaklanacak. Bebeğinin geleceği için güçlü ve varlıklı bir iş adamı olan Haşmet’le evlenmeyi kabul edecek Leyla’nın yolu Alper’le tesadüfen kesişecek. Haşmet’in karanlık yüzüyle karşılaştıktan sonra kendi düğününden kaçmaya karar veren Leyla, Haşmet’in restoranında yeni bir hayata adım atan Alper’in hayatına bomba gibi düşecek. İkili, ilerleyen bölümlerde kendilerini karşı konulmaz bir aşkın içinde bulacak.

Kronoloji:  
  • "Bana Sevmeyi Anlat" 26 Ağustos 2016 Cuma günü Fox Tv ekranında yayınlanmaya başladı.
  • "Bana Sevmeyi Anlat" dizisi 21 Ekim 2016 Cuma günü yayınlanan 8. bölümünde oyuncu Güler Ökten 'Leyla'nın babaannesi, Canan'ın kayınvalidesi' rolüyle göründü.
  • "Bana Sevmeyi Anlat"ın 12. bölümü 11 Kasım 2016 Cumartesi günü yayınlanmayacak. Gün değişikliği sebebiyle o hafta dizinin yayını yok.  12. Bölüm 21 Kasım 2016 Pazartesi günü yayınlanacak.
  • "Bana Sevmeyi Anlat" 30 Ocak 2017 Pazartesi günü yayınlanacak 22. bölümüyle final yapacak.