Gökçe Bahadır Haberler

Büyük görüntülemek için buraya tıklayınız.
1 / 1

'Çocuklar İçin Müzikli Masallar' İş Sanat'ta başlıyor


14.12.2016

İş Sanat’ın geleceğin sanatseverleri için programına aldığı yepyeni müzikli oyunu “Çocuklar İçin Müzikli Masallar”; 18 Aralık’ta Ebru Cündübeyoğlu’nun anlatımıyla gerçekleştirilecek özel gösterimin ardından, ilk olarak 25 Aralık Pazar günü saat 15.00’te Hande Doğandemir’in anlatımıyla perde diyecek. Daha önce 11 Aralık’ta gerçekleşeceği duyurulan bu etkinlik, yaşanan terör saldırısı nedeniyle ertelenmişti.

 
Oyuncu ve yönetmen Yıldıray Şahinler’in yönettiği oyunda minik izleyiciler, dünya masallarının en güzel örneklerinin izinde eğlenceli danslar ve neşeli melodilerin yanı sıra rengârenk ışıklar, ilginç maskeler ve sürpriz bölümlerle bilinmeyen diyarlara doğru benzersiz bir yolculuğa çıkacak. Aytek Önal ve Selim Can Yalçın’ın neşeli canlandırmalarına Eren Aydoğan piyanosuyla eşlik edecek.
 
“Çocuklar İçin Müzikli Masallar” oyununun 22 Ocak’taki ikinci gösteriminde ise konuk anlatıcı Ebru Cündübeyoğlu olacak. Sevilen oyuncu, Tavşanla Kaplumbağa, İki Kız Kardeş ve Savanların Gözcüsü masallarını minikler için seslendirecek. Gösterimler, sezon boyunca Altan Erkekli, Melis Birkan ve Gökçe Bahadır’ın anlatımlarıyla devam edecek.
 
Çocuklar İçin Müzikli Masallar, çocukları ile keyifli bir pazar günü geçirmek isteyen ebeveynler için sezon boyunca İş Sanat’ta.
 
Çocuklar İçin Müzikli Masallar Gelecek Gösterimler
25 Aralık 2016, Pazar, 15.00 Hande Doğandemir (Biletler tükenmiştir)
22 Ocak 2017, Pazar, 15.00 Ebru Cündübeyoğlu
19 Şubat 2017, Pazar, 15.00 Altan Erkekli
19 Mart 2017, Pazar, 15.00 Melis Birkan
16 Nisan 2017, Pazar, 15.00 Gökçe Bahadır
 
 

devam »Ufak Tefek Cinayetler Gökçe Bahadır

Tüm Haberler

 
|< « Önceki 1 Sonraki » >|
 


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ufak Tefek Cinayetler, Oya, Merve

Savaşın aşk cephesinde, sen hangi taraftasın?


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?