Binnur Kaya Haberler

Büyük görüntülemek için buraya tıklayınız.
1 / 1

Uğur Yücel'in ilk komedi filmi On Altı Ekim'de vizyonda


03.09.2015 Perşembe

Geçtiğimiz aylarda ilk teaser fragmanı yayınlanan ve sosyal medyada büyük ilgi gören “Yaktın Beni” filminin vizyon tarihi belli oldu.

Yapımını TMC, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği, yönetmenliğini Can Yücel’in yaptığı, senaryosunu ise Uğraş Güneş’in yazdığı “Yaktın Beni” filmi, 16 Ekim’de vizyona girecek.

“İlk kez komedi filminde”


Uğur Yücel’in “ilk komedi filmim” olarak adlandırdığı ve bambaşka bir karakterle izleyici karşısına çıkmaya hazırlandığı “ Yaktın Beni”, Macit (Uğur Yücel) ve Selam’ı (Sarp Apak) dayı yeğen ilişiklisinin yanı sıra, Selam ve İpek’in (Sinem Kobal) aşklarıyla, Macit’le Leyla’nın (Meltem Cumbul) sahneleri de filmde duygulu anlar yaşatacak.


“Dev Kadro Yaktın Beni’de”


İlk teaser fragmanında yer alan eğlenceli sahnelerinin yanı sıra başarılı oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken “Yaktın Beni” filminin başrollerinde Uğur Yücel, Sarp Apak, Meltem Cumbul, Sinem Kobal, Hasibe Eren, Sezai Aydın, Ozan Özcan, Can Tarakçı, Emre Çağrı Akbaba, Yağız Kılınç 'ın yanı sıra, Ayça Damgacı, Bülent Şakrak ve Fedon konuk oyuncu olarak yer aldı.

devam »Bu Sayılmaz Binnur Kaya

Tüm Haberler

 
|< « Önceki 1 Sonraki » >|
 
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

2017'nin en iyi dizisi hangisi?

Favorin olan afiş hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ekranda görmeyi en özlediğiniz erkek oyuncu kim?

Ekranda görmeyi en çok özlediğin erkek oyuncu kim?