Kara Sevda 1001 Yorum

'Diriliş Ertuğrul'un yokluğunda reyting listesi nasıl değişti?

 
Işınla Bizi Scotty
Işınla Bizi Scotty'nin Twitter Hesabı
        IB_Scotty
19.5.2016
1 / 2

 Dün akşam "Diriliş Ertuğrul" yoktu. Bu nedenle Çarşamba akşamları, haftalar boyunca ikincilik için mücadele eden yapımlar bu sayede reyting listesinin zirvesini görebilmiş oldu. Çünkü öyle görünüyor ki, "Diriliş Errtuğrul" yayınlandığı sürece başka bir yapımın onu geçmesi münkün değil; ne Çarşamba akşamları ne de haftanın geri kalan günleri.

 
Peki müzmin birinci yokken neler oldu reyting listelerinde? Dün akşam TOTAL grubunun birincisi olsa da, geçen haftaların tüm gruplarda en çok izlenen 2. dizisi olan "Kara Sevda" "Diriliş Ertuğrul"un yokluğunda tüm gruplarda birinci olma fırsatını yakalayamadı. Haftalardır ilk kez AB grubunda "Poyraz Karayel" tarafından geçildi çünkü.
 
Star Tv'nin bu sezon belki de en başarılı projesi olan "Kara Sevda" bu hafta TOTAL'de 6.70 reytingle, ABC1'de 7.02 reytingle gün birincisi oluken AB'de 5.42 reytingle ikinci sırada yer aldı. Geçen hafta bu grupta aldığı 5.70'lik reyting onu rakibi "Poyraz Karayel"in iki basamak üzerine yerleştirmişti oysa ki.
  Diziler   Kara Sevda Neslihan Atagül Burak Özçivit Kaan Urgancıoğlu

Yazarın Tüm "Kara Sevda" Yazıları

 
|< « Önceki 1 Sonraki »>|

Yazarın Tüm Yazıları

 
  Kara Yazı henüz kendi yolunu bulabilmiş değil Kara Yazı
  Kara Yazı
  26.4.2017

  Kara Yazı'nın önceki bölümünü Mehmet'in, Melisa'ya onu istemediğini ve başkasını sevdiğini kanıtlamak için Yaren'i öpt... Devam»

  Bir Osman'a mı zaman yok? İstanbullu Gelin
  İstanbullu Gelin
  22.4.2017

  Çalışan, bekar bir anne. Yedi-sekiz yaşlarında, küçük bir oğlu var. Hayatında neredeyse oğlundan başka kimsesi yok. Oğlunun babasıyla... Devam»

  Söz, İçerde'yi zorluyor Söz
  Söz
  19.4.2017

  Salı akşamında Hayat Şarkısı'nın performansı merak edliyorken Pazartesi'de de yeni başlayan iki dizinin izlenme oranları ve bu sezonun yıldız dizisi İç... Devam»

|< « Önceki 1 2 3 .....60 Sonraki » >|